KDO JSEM? 

Cílem mého života je naplňovat tato slova :

„Pro mě je celistvost klíčem k životu. Jde o víc než jen o fyzickou energii, jde o vyzařování, jehož zdrojem je vnitřní jednota, Život námi pak volně proudí a vyzařuje z nás“.   Richard Moss

Jsem žena, která miluje život 

 

 a od počátku svého zrození jdu svou cestou. Od malička jsem cítila, že to, co tu ve společnosti žijeme, nemůže být tím skutečným, pravdivým a moudrým, co činí člověka šťastným. Nemohla jsem pochopit spoustu věci a tak díky mé nezměrné touze a vášní vše poznat a pochopit se mi postupně dostávalo nezbytných a moudrých odpovědi na své otázky, které mne zavedly k zahájení svého vlastního transformačního procesu.

Jelikož jsem se rozhodla v životě zvládnout, zažít a učinit opravdu mnohé (v souladu s čestnými úmysly), je pro mne můj život životem krásným, hodnotným a smysluplným a se stále větším prozřením si sebevědoměji a odhodlaněji s velkou pokorou jdu stále za svými sny, čím dál více se věnuji tomu co mne těší a naplňuje a do tvoření stále více ponořuji, vědomá si toho, že tak mohu být nejlépe prospěšná sobě i ostatním.

 

Těším se z toho - být ženou a díky navrácení se k naším původním ženským energiím tak moci co nejlépe přispět k znovuzrození Dobra a Harmonie na Zemi.

 

Jsem šťastná, že mohu být a společně tvořit s manželem, se svými dětmi, vnoučaty, přáteli a jejich dětmi, být v kontaktu se “starými” dobrými přáteli, a poznávat mnoho lidí nových a být jim na jejich cestě inspirací a přínosem, stejně tak, jako oni jsou mě. Propojovat se a společně Tvořit v Lásce a Radosti, vnímám jako jednu z nejdůležitějších věcí v našich životech.

Krásnou a velmi přínosnou pro mne byla dlouholetá práce s lidmi

- ve školství, v neziskové organizaci pro ohrožené děti, v nadnárodní korporací ...; kde jsem získala cenné zkušenosti, překonávala různé překážky k uspokojení lidí.

S otevřením vlastního podnikatelského Projektu “Boží koláče” ( wwwbozikolace.cz) se mi otevřel kromě  zásadní podnikatelské zkušenosti i nový, málo poznaný obzor k úctě svých předků. Cesta po stopách rodových kořenů, ( díky babiččina receptu na koláče) mě zavedla dál na Cestu Pravdy, která je stále veřejnosti zamlčována. Již několik let studují dějiny našich předků. Velice zajímavé a příkladné je jak žili, v co věřili, jakými ZÁ- KONY se řídili. Tato vášeň poznání mě zavedla k absolvování roční školy “Slovanství a ceremoniálních práci”, a slovanské bohyně mne přitáhly tak, že jsem  vystudovala “Školu kněžek”.  Společenství žen, které jsou v souladu s harmonií ženského těla a duše, se popisuje velmi těžko, čím žena musí projít a co PROŽÍT, aby se stala ŽENOU - BOHYNI, zářící energii lásky, kterou nezištně rozdává kolem sebe.

 

Mezi moje nejdůležitější zásady patří neustálý rozvoj a zdokonalování vědomostí, teoreticky i prakticky, prohlubování vnitřního klidu a odvahy na zdokonalování sebe sama. Kromě absolvování teoretického studia psychologie, pedagogiky, etopedie jsem prošla mnoha vzdělávacími semináři, sebepoznávacími kurzy, výcviky terapie a mnoho dalších. Objevila jsem své schopnosti, dary, kterých si vážím a pochopila další pravdy, které k člověku přicházejí, když se ponoří do nalézání vnitřní rovnováhy, která souvisí s hledáním smysluplné realizace v životě.

Nové zkušenosti a prožitky mého poznání podstaty sama sebe a podstaty kořenů našich předků mne obohacují a osvobozují od všech strachů (a že přicházejí) a transformují se na Lásku ke všemu. Nejsem ten samý člověk, prošla jsem takzvanou zkušenosti probuzení, která změní úhel pohledu na to, kdo vlastně jsme. A když změníme vnímání sebe, nejsme už nikdy stejní. Stala se ze mě opravdová žena, která ví co chce a svůj život si vědomě vytváří. Žena, která se miluje a umí lásku příjmat i rozdávat. Žena, která si váží toho, kdo je.

 

Po všech nově nabitých zkušenostech jsem se vrátila k normálnímu životu s jiným vnímáním a přístupem, na cestu propojení k smysluplnému prožívání každodenního života – ŽÍT V LÁSCE a HARMONII v souladu se SEBOU, Všemi a vším na této krásné ZEMI.

 

Pokud chcete dosáhnout a svobodně prožívat smysluplný život v Hojnosti, ráda pomůžu na Vaší cestě.

 

Přeji Vám krásný den a těším se na setkání  nebo setkávání se Vámi.

 

Mgr. Beatrice Jadlovcová 

Profesionální KOUČ

Kontakt:  773 282 375, email: jadlovcovabeatrice@gmail.com

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now